Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej na Wydziale Mechanicznym, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność – Pojazdy Samochodowe (studia magisterskie), międzyuczelnianych podyplomowych studiów: Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego I Rzeczoznawstwo Samochodowe organizowanych przez Wojskową Akademię Techniczną, Politechnikę Warszawską, Instytut Transportu Samochodowego oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego. Rzeczoznawca samochodowy SRTSiRD, posiadający uprawnienia ze specjalności A – technika pojazdów samochodowych, B – ruchu drogowego i wypadków drogowych oraz C – kosztorysowanie napraw i wycena pojazdów. Aktualnie pracownik Firmy Info-Ekspert, która jest wydawcą katalogów i programów komputerowych, służących do profesjonalnej wyceny pojazdów samochodowych. W wydawnictwie zajmuje stanowiska specjalisty analityka rynku motoryzacyjnego, specjalisty ds.PR oraz dziennikarza. Autor wielu publikacji z obszaru motoryzacji oraz szkoleń obejmujących zakres określania wartości pojazdów. Od 2004 roku członek Stowarzyszenia Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego „Ekspertmot” oddziału szkoleniowego Warszawa II. Współpracował z Wyższą Szkołą Biznesu im. bp Jana Chrapka w Radomiu w zakresie prowadzenia wykładów z kosztorysowania napraw i wyceny wartości pojazdów. Obecnie współpracuje z Politechniką Warszawską – Wydziałem Transportu oraz Wojskową Akademią Techniczną – Wydziałem Mechanicznym, gdzie prowadzi zajęcia z wyceny wartości pojazdów samochodowych.