mgr Iwona Berlińska-Konopka
e-mail: i.berlinska-konopka@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Ekonomistka; uczestniczka szkolenia dotyczącego zastosowania nowych technologii w dydaktyce na Universidade Aberta w Lizbonie (Portugalia). Wykładowca na studiach I i II stopnia w systemie tradycyjnym oraz mobilnym. Specjalizuje się w zarządzaniu marketingowym, marketingu globalnym i komunikacji marketingowej. Współautorka podręcznika akademickiego „Marketing globalny” dla studentów Polish Open University oraz autorka wielu materiałów dydaktycznych i szkoleniowych w obszarze marketingu.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• zarządzanie marketingowe;
  • zarządzanie marką;
  • marketing globalny;
  • badania marketingowe;
  • wprowadzanie nowego produktu na rynek.