UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: j.urbanski@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Grafika

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Dyplom magistra uzyskał w 1983 roku – ASP w Warszawie, na Wydziale Malarstwa.

Liczne wystawy malarstwa (indywidualne i zbiorowe) w Polsce, Niemczech, Belgii, Ukrainie.

Od 1990 r. stała współpraca z TVP oraz innymi stacjami telewizyjnymi i niezależnymi producentami przy tworzeniu bardzo licznych programów i filmów. Ponad 20 lat doświadczenia na wszystkich etapach powstawania materiałów filmowych – od A do Z (pomysły, scenariusze, redakcja, reżyseria, zdjęcia, montaż, oprawa graficzna, muzyka). Posiada doświadczenie w koprodukcji międzynarodowej – seria filmów „Animals in Danger” dla EBU – jako pomysłodawca serii, autor polskiego odcinka i producent wykonawczy całości. Od 3 lat dzieli się swoim doświadczenie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula ze studentami Grafiki i Dziennikarstwa.