UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: j.burnos@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Stosunki Międzynarodowe

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Przedsiębiorczyni. Specjalistka w zakresie dyplomacji, spraw międzynarodowych i przywództwa. Założycielka LEADERIS Institute. Wykładowczyni akademicka.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz European Women’s Academy w Brukseli. Stypendystka Solvay Brussels School of Economics and Management przy Wolnym Uniwersytecie w Brukseli.

Członkini Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Stowarzyszenia Nowoczesna Kobieta a także Rady Doradczej The Alliance of Her.

Prelegentka i moderatorka licznych konferencji krajowych i zagranicznych w zakresie kobiecego przywództwa oraz spraw międzynarodowych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• PR i Marketing Polityczny;
  • Komunikowanie międzynarodowe w mediach i biznesie;
  • Przywództwo;
  • Women Empowerment;
  • Różnorodność i inkluzywność;
  • Dyplomacja Unii Europejskiej.