e-mail:  j.falat@vistula.edu.pl
Wydział: Europejski Wydział Sztuk
Kierunek Kształcenia: Grafika

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim; ukończyła również podyplomowe studia Menedżera Kultury w SGH; doktorantka Polskiej Akademii Nauk; uzupełniała swoją wiedzę na stypendiach zagranicznych we Francji (Université Nancy 2 oraz Université de Poitires), w Finlandii (Jyväskylän yliopisto) oraz w Iranie (Imam Khomeini International University of Qazvin); doświadczenie zawodowe zdobywała we Francji w Musée Sainte-Croix w Poitiers oraz w Warszawie, w Pałacu Wilanowie.

Zainteresowania badawcze:

• sztuka średniowieczna.