Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doktorantka Polskiej Akademii Nauk. Realizowała stypendia zagraniczne we Francji na Universite Nancy 2 oraz Universite de Poitres of Qazvin. Doświadczenie zawodowe zdobywała we Francji w Musee Sainte-Croix w Poitiers oraz w Pałacu Wilanowskim w Warszawie.

• Wykładane przedmioty:

• Historia sztuki,
    • Historia plakatu,
    • Sztuka współczesna,
    • Wybrane zagadnienia sztuki współczesnej.

Zajmowane stanowiska (historia stanowisk naukowych):

• 2012-2013 Prorektor Europejskiej Akademii Sztuk

Godziny pracy Działu Rekrutacji