Mgr Julia Krawiec - Uczelnia Vistula

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, a także studia podyplomowe na kierunku: „Dydaktyka języka polskiego jako obcego”.

Od prawie pięciu lat pracuję jako lektor języka polskiego jako obcego, głownie w korporacjach. Moimi uczniami są ludzie z całego świata, dlatego każdy prowadzony przeze mnie kurs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, materiały są starannie wyselekcjonowane – jeśli zachodzi taka potrzeba sama tworzę niektóre pomoce naukowe.

Jestem lektorką otwartą na kursanta, przyjazną, komunikatywną i cierpliwą.

Uwielbiam swoją pracę, a nauczanie jest moją pasją!

Znam biegle kilka języków, co bardzo pomaga w pracy lektora.

Oprócz nauczania, interesuję się dziennikarstwem i piszę artykuły do Rzeczpospolitej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: