Mgr Justyna Malec Łaksa - Uczelnia Vistula

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja: nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego).

Obecnie pracuje jako lektorka języka polskiego oraz administrator mediów społecznościowych w Polskim Instytucie Językowym, a także przygotowuje młodzież i dorosłych do studiów, prowadząc zajęcia językowe w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Uczyła języka polskiego dyplomatów w Ambasadzie USA oraz w Ambasadzie Włoch, a także klientów biznesowych w warszawskich korporacjach.

Zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, biorąc udział w projekcie „Teraz Polski!” UJ, jak również, odbywając praktyki w British International School of Cracow oraz w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Należała do Koła Naukowego Glottodydaktyki Polonistycznej UJ, gdzie zajmowała się przygotowywaniem wydarzeń o charakterze kulturalno-edukacyjnym dla cudzoziemców.

Jest pomysłodawczynią i współautorką strony internetowej do nauki języka polskiego dla kursantów i nauczycieli – www.studypolish.pl.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: