Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie i studiów podyplomowych Unii Europejskiej i Administracji Publicznej w UE w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, od 2009 r. Naczelnik Wydziału Postępowań Sądowych Biura Prawnego, a od sierpnia 2014 r. Zastępca Dyrektora Biura Prawnego w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego.

Członek zespołu konsultacyjno-doradczego ds. bezpieczeństwa w przewozie drogowym towarów niebezpiecznych oraz urządzeń ciśnieniowych w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Wykładowca na kursach specjalistycznych dla inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego.

Ekspert projektów współpracy bliźniaczej: “Assistance on the Transport of Dangerous Goods” świadczonego na rzecz Turcji oraz “Support to the Ministry of Infrastructure of Ukraine in Strengthening of Safety Standards of Commercial Road Transport” świadczonego na rzecz Ukrainy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: