Magdalena Rybicka

e-mail: m.rybicka@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Ekonomia

Absolwentka wydziału Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu metodologii badań w naukach ekonomicznych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula; jej  zainteresowania naukowe są związane z zagadnieniami rozwoju krajów azjatyckich, analizą ryzyka oraz innowacjami; zastępca Dyrektora Centrum Badań Azjatyckich w AFiB Vistula; członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Zespołu Młodych Naukowców przy Komitecie Prognoz „Polska 2000 Plus” Polskiej Akademii Nauk; posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w administracji państwowej, w tym w Ministerstwie Finansów.

Zainteresowania badawcze:

• innowacje;