mgr Mariusz Zawadzki
e-mail: m.zawadzki@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek/Program kształcenia: Informatyka

Mgr matematyki, Uniwersytet Warszawski – Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki; studia podyplomowe z Informatyki, XLIII Kurs Zastosowań Matematyki – „Metody rekonstrukcji i kompresji graficznej”, „Modelowanie matematyczne materiałów i konstrukcji”, nauczyciel akademicki w Społecznej Akademii Nauk; Centralna Komisja Egzaminacyjna – recenzent krajowy w zawodach: technik informatyk (E13) i technik teleinformatyk (E14); administrator sieci komputerowych – Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego (Warszawa). Znajomość języków programowania C/C++, C#, VBA-Excel, Turbo Pascal, znajomość zintegrowanych środowisk programistycznych: Visual Studio, Bloodshed Dev-C++, technologii internetowych ASP.NET, (X)HTML, HTML, CSS, JavaScript, Joomla, teorii baz danych, tworzenia zapytań SQL, serwerów bazodanowych: MS SERVER 2008, 2005, 2000, IB SERVER, MYSQL, systemy operacyjne Windows, Linux, Mac, OS, Android, systemów z rodziny Windows Server, Active Directory (AD), Windows Deployment Services (WDS), Windows Remote Installation Services (RIS), IIS 6.0, 7.0, Terminal Services, znajomość zasad działania sieci LAN i WLAN, konfiguracja urządzeń do obsługi WLAN, znajomość środowiska sieciowego Netware firmy Novell.