Psycholog organizacji, obecnie Human Resources Business Partner w Platige Image SA gdzie pracuje z pasjonatami produkcji i postprodukcji filmowej. Ponad 7 lat doświadczenia w branży HR, rozwoju pracowników i organizacji, kilkanaście zrealizowanych projektów doradczych. Doskonałe umiejętności projektowania działań rozwojowych zgodnych z metodologią Evidence-based training. Doświadczenie w zarządzaniu projektami w matriksowej organizacji.

Posiada Certyfikację trenerską Szkoły Trenerów Administracji i Biznesu STABI. Jako przedsiębiorca zarządzał zespołami złożonymi z samych przedstawicieli Pokolenia Y, których samodzielnie rekrutował, rozwijał i zwalniał. Prowadził warsztaty i wdrażał nowe standardy zarządzania menedżerskiego odnośnie pokolenia Y dla organizacji polskich i zagranicznych. Współautor książki „Oszustwa i nieuczciwość w organizacjach”. Osobowość HR według HR News. Autor i współautor wielu artykułów branżowych dedykowanych rozwojowi menedżerów (publikuję między innymi: Personel Plus, Vademecum Pracodawcy, Dialog). Mieszko Maj prowadzi zajęcia w sposób warsztatowy i o trudnych sprawach opowiada prostym, pełnym humoru językiem.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: