Główny Specjalista w Wydziale Klienta Rynku Ubezpieczeniowo-Emerytalnego Biura Rzecznika Finansowego. Od 2002 r. do 2015 r. pracownik Biura Rzecznika Ubezpieczonych. Absolwent studiów pedagogicznych oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku prawo ubezpieczeń. W roku 2011 zdany egzamin państwowy na brokera ubezpieczeniowego. Sekretarz Konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i społecznych organizowanego przez Rzecznika Finansowego, Fundację Edukacji Ubezpieczeniowej oraz Gazetę Ubezpieczeniową. Autor oraz współautor wielu artykułów i publikacji o tematyce ubezpieczeniowej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: