Psycholog biznesu, headhunter, trener, coach, Interim Manager, aktywny praktyk obszaru consultingu HR od przeszło 20 lat. W zakresie doradztwa personalnego zdobywał doświadczenie od 1997 roku (przede wszystkim realizując projekty rekrutacyjne executive search, jak również projekty z zakresu szkoleń i konsultingu HR). Piotr kształcił się na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale Psychologii, gdzie uzyskał tytuł Magistra z zakresu psychologii społecznej i organizacji pracy. Dwukrotnie uczestniczył w kilkumiesięcznych praktykach na terenie USA. W wolnych chwilach oddaje się narciarstwu bądź chwyta za Kite’a, jednak najczęściej poza pracą można go znaleźć w towarzystwie trzech nietuzinkowych kobiet (ukochanej żony i dwóch wspaniałych córek).