UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: j.gudowski@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Prof. dr hab. nauk ekonomicznych od 2000 r. Były stypendysta w Indian Agricultural Research Institute, Institute for National Planning (Cairo) i Ankara University. Wieloletni pracownik Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie kierował Podyplomowym Studium dla Krajów Rozwijających się. Konsultant Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Kierował interdyscyplinarnymi badania na temat dostosowań do gospodarki rynkowej w Egipcie, Turcji, Jemenie i na Ukrainie. Jest autorem ok. 200 publikacji naukowych z zakresu ekonomii i stosunków międzynarodowych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• translatoryka;
  • językoznawstwo;
  • dydaktyka i metodologia nauczania języka hiszpańskiego.