Absolwent Wydziału Dyplomatyczno-Konsularnego Szkoły Głównej Służby Zagranicznej w Warszawie (1961 r.). W latach 1975-1993 pracownik naukowy Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Były przewodniczący Rady Naukowej Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW oraz były kierownik Zakładu Integracji Europejskiej ISM. Przewodniczący Rady Naukowej prze dwie kadencje w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW oraz kierownik zakładu Integracji Europejskiej również w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW. Autor wielu publikacji naukowych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: