UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

red. Grzegorz Kozak
E-mail: g.kozak@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Dziennikarz telewizyjny i radiowy, publicysta, komentator spraw międzynarodowych. W latach 1986-2007 pracował w Telewizji Polskiej (Teleexpress, Panorama, Wiadomości, 2003-2005 korespondent TVP w Moskwie). Od 2007 r. pracuje w Telewizji Polsat (wydawca i prowadzący programów Wydarzenia, To był dzień na świecie i in.). W latach 2010-2011 prowadził Poranek Radia TOK FM.

W 2016 r. prowadził panele dyskusyjne organizowane na Wydziale Lingwistyki Stosowanej z okazji 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego „Wschodnia Słowiańszczyzna – tradycja i perspektywy” oraz „Wspólne spojrzenie”. W 2019 r. był jednym z panelistów podczas debaty nt. wyborów na Ukrainie, zorganizowanej w trakcie seminarium „A jednak dyplomacja…” w Collegium Civitas.