Doradca Zawodowy, Coach Kariery, Trener, Ekspert HR. Absolwentka Zarządzania i Marketingu i Zarządzania Potencjałem Społecznym na Uniwersytecie Warszawskim, Studium Pedagogicznego na SWPS, Podyplomowego Studium Doradztwa Zawodowego w WSZP, Career Coachingu w Career Coach Institute (USA) i Szkoły Trenerów na Otwartym Uniwersytecie Warszawskim. 15 lat pracy w międzynarodowych korporacjach w obszarze zarządzania personelem jako specjalista, menedżer i dyrektor.

Prowadzi: coaching kariery, doradztwo zawodowe oraz szkolenia z obszaru zarządzania karierą zawodową i rozwoju zawodowego. Pracuje z klientami korporacyjnymi i indywidualnymi w procesie odkrywania własnego potencjału, wyboru ścieżki edukacyjnej i zawodowej, osiągania maksymalnej satysfakcji z pracy zawodowej, poszukiwania i zmiany pracy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: