Wieloletni Dyrektor Marketingu w firmach farmaceutycznych. Od wielu lat współpracuje ze środowiskiem lekarskim oraz farmaceutycznym jako menedżer, trener oraz Coach. Autorka artykułów z zakresu kompetencji kierowników aptek w miesięczniku “Manager Apteki”, „Bez recepty”. Zapraszany prelegent na konferencje farmaceutyczne.

Ekspert w zakresie przywództwa, kultury organizacyjnej, zapraszana z wykładami i referatami z tego zakresu na międzynarodowe konferencje (Australia, Indie, Włochy, Polska).

Trener biznesu, certyfikowany międzynarodowy Coach i certyfikowany Trener Transformującej Komunikacji, konsultant z zakresu strategicznego zarzadzania zasobami ludzkimi. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych i MBA w j. angielskim.

Absolwentka studiów doktoranckich na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie zachowań organizacyjnych.
Pomysłodawca programów studiów podyplomowych i opiekun merytoryczny studiów „Coaching w biznesie” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami Coachingu” w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Od 6 lat kierownik merytoryczny studiów podyplomowych “Strategicznie zarządzanie apteką” w WSH we Wrocławiu.

Od lat prowadzi szkolenia, warsztaty oraz doradza firmom w zakresie przywództwa, kompetencji menedżerskich, strategii HR, nowoczesnych stylów zarządzania, motywacji, komunikacji, negocjacji, zarządzania stresem, konfliktem i zmianą. Certyfikowany konsultant narzędzi psychometrycznych PRISM BRAIN MAPPING i Exteded Disc.

Jest zafascynowana racjonalnością kultury zachodniej jak i filozofiami Wschodu oraz jej znaczeniem dla współczesnego społeczeństwa. Uwielbia podróże do Azji, autorka blogu o różnicach międzykulturowych www.crossculturemanagement.com.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: