UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni wykładowca specjalistycznego języka angielskiego, w tym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Szkole Finansów i Biznesu Vistula i w sektorze gospodarczym Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego z zakresu medycyny, ekonomii, finansów, prawa i dziedzin pokrewnych. Jest autorką wielu podręczników do nauki specjalistycznego języka angielskiego (ostatni – Success in Business Success in Life, 2018), jak również tłumaczem (w tym tłumaczem przysięgłym). Ostatnio zainteresowana głównie zagadnieniami związanymi z komunikacją i zastosowaniem retoryki do celów skutecznej komunikacji, nauczaniem w dobie e-learningu oraz rolą literatury współczesnej w kształtowaniu świadomości społecznej.