Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest uczelnią, w której znajdziesz atmosferę otwartości, zaufania i partnerstwa, odkryjesz swoje zdolności i sprecyzujesz plany zawodowe. Nauczysz się krytycznego myślenia i odpowiedzialnego przywództwa.

AFiB Vistula jest najstarszą z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Powstała 1992 r. pod nazwą Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Aktualny status osiągnęła poprzez dynamiczny rozwój i połączenie z innymi niepublicznymi instytucjami szkolnictwa wyższego. Od 2019 r. jej filią jest Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Vistula jest w czołówce najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. W prestiżowym Rankingu Niepublicznych Szkół Wyższych Perspektywy 2019 zajmuje 5. miejsce. Posiada też certyfikat Uczelni Liderów. Jest otwartą na świat, silną i energiczną szkołą wyższą o wielokulturowym i innowacyjnym podejściu do współczesnych i przyszłych wyzwań. Od lat jest liderem w umiędzynarodowieniu. Kształci dla rynku pracy, ściśle współpracuje z biznesem i organizacjami międzynarodowymi

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu w Polsce ma pełen zakres akredytacji ACCA, a specjalność „Zarządzanie projektami w organizacji” na kierunku Zarządzanie posiada akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Wszystkie kierunki są prowadzone po polsku i angielsku.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu w Polsce posiada pełen zakres akredytacji ACCA. Śledzi rozwój Big Data, sztucznej inteligencji i robotyki. Szczególne zainteresowanie kieruje w stronę Azji i Chin, w murach szkoły działa Klasa Konfucjańska

W nowoczesnym kampusie Vistuli będziesz cieszyć się wyjątkową atmosferą. Już na starcie rozwiniesz swój indywidualny potencjał, zostaniesz objęty unikatowym Programem Mentoringu i skorzystasz z systemu atrakcyjnych stypendiów. Otrzymasz wsparcie, dzięki któremu łatwiej zintegrujesz się w środowisku uczelni i rozwiniesz skrzydła. Nauczysz się zarządzać indywidualnym potencjałem i planować rozwój zawodowy. Z pomocą Biura Karier oraz za pośrednictwem platformy E-Kariera nawiążesz pierwsze kontakty z biznesem, a twoje kompetencje zyskają na sile. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży w firmach z różnych branż, również w ramach unijnych programów. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy.

W trakcie studiów możesz zdobyć uznawane na świecie certyfikaty i licencje, skorzystać z programów zagranicznej wymiany studenckiej i pogłębić swoje pasje w klubach i kołach studenckich.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz dyplom uznanej na rynku uczelni, która otworzy przed tobą globalne możliwości i przygotuje do międzynarodowej kariery.