ACCREDITED PROGRAMME 01

ACCA

AFiB Vistula posiada jako jedna z niewielu uczelni w Polsce, pełen zakres akredytacji ACCA; absolwenci kierunku Finanse i Rachunkowość mają możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals.

Eurostat

Akredytacja Eurostatu

Akredytacja Eurostatu (Europejskiego Urzędu Statystycznego) Akademia Finansów i Biznesu Vistula została wpisana na elitarną listę uznanych jednostek naukowych.

HR

HR Excellence in Research

Tytuł jest przyznawany instytucjom, które poparły i skutecznie wdrożyły „Europejską Kartę Naukowca” i „Kodeks Postępowania przy Rekrutacji Pracowników Naukowych”.

PMI GAC

Kierunek Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula został wyróżniony przez PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC).
Specjalność na studiach I stopnia „Zarządzanie projektami w organizacji” otrzymała cenną akredytację PMI GAC, która jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe
doskonalenie jakości kształcenia w tym obszarze. Absolwenci specjalności mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

The GAC Accredited Program seal is a mark of Project Management Institute, Inc.

Uczelnia jest w trakcie uzyskiwania akredytacji międzynarodowych CEEMAN oraz EPAS.

int(442)

Katarzyna Broniszewska
tel. +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl