ACCA

AFiB Vistula posiada jako jedna z niewielu uczelni w Polsce, pełen zakres akredytacji ACCA; absolwenci kierunku Finanse i Rachunkowość mają możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals.

Eurostat

Akredytacja Eurostatu

Akredytacja Eurostatu (Europejskiego Urzędu Statystycznego) Akademia Finansów i Biznesu Vistula została wpisana na elitarną listę uznanych jednostek naukowych.

HR

HR Excellence in Research

Tytuł jest przyznawany instytucjom, które poparły i skutecznie wdrożyły „Europejską Kartę Naukowca” i „Kodeks Postępowania przy Rekrutacji Pracowników Naukowych”.

Uczelnia jest w trakcie uzyskiwania akredytacji międzynarodowych GAC, CEEMAN oraz EPAS.

Katarzyna Broniszewska

tel. +48 22 45 72 400