UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Wybierz studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji)! To renomowane Uczelnie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Wyróżniają nas kierunki praktyczne – ściśle współpracujemy z biznesem i organizacjami międzynarodowymi, a nasi wykładowcy to wybitne autorytety i praktycy.

Nasze atuty

• Dyplom uznanej na rynku Uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. W Rankingu Perspektywy 2021 plasuje się na 4. miejscu. Zajmuje też pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych i czwarte wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy. Vistula znalazła się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską. To doskonały wynik świadczący o tym, że absolwenci uczelni radzą sobie bardzo dobrze i świetnie zarabiają. W tej kategorii uwzględnione zostały wyniki pozyskane z Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA), które prowadzi MNiSW z wykorzystaniem danych ZUS.

• Atrakcyjne kierunki studiów

W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

• Ścisła współpraca z biznesem

Programy kształcenia i plany studiów są opracowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

• Kadra wybitnych autorytetów i praktyków

Vistula to uczelnia liderów z kadrą wykładowców, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach. Zetkniesz się z wybitnymi naukowcami i dydaktykami. Są wśród nich byli członkowie polskich władz, ministrowie, ambasadorowie, szefowie banków oraz innych najważniejszych instytucji w kraju.

• Międzynarodowa atmosfera

Vistula ma charakter uczelni międzynarodowej. Jest liderem w umiędzynarodowieniu wg rankingu Perspektyw. Studenci i wykładowcy pochodzą ze 100 krajów, a wszystkie kierunki są prowadzone również w języku angielskim. Szkoła współpracuje z zagranicznymi uczelniami, a studenci biorą udział w międzynarodowej wymianie. W wielonarodowym i wielokulturowym środowisku nabierzesz pewności siebie. Będziesz gotowy do międzynarodowej kariery.

• Studia online

Vistula jest liderem w kształceniu online. Studia przez Internet zagwarantują ci dostępność, mobilność i elastyczność. Możesz uczyć się, kiedy i gdzie chcesz. Z łatwością połączysz studia z pracą lub obowiązkami rodzinnymi.

• Bogate życie studenckie

W Vistuli możesz włączyć się w działania Samorządu Studenckiego oraz kół i klubów naukowych. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Zabawisz się, poznasz ciekawych ludzi, zrealizujesz swoje pasje i zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

• Klasa Konfucjańska

W Klasie Konfucjańskiej poznasz kulturę Chin i nauczysz się języka mandaryńskiego. Przygotujesz się do oficjalnego egzaminu HSK i zyskasz wiele możliwości podróżowania do Państwa Środka i studiowania w chińskich uczelniach. Wyróżnisz się na rynku.

• Atrakcyjne warunki studiowania

Akademia Finansów i Biznesu Vistula mieści się w nowoczesnym kampusie na warszawskim Ursynowie, tuż przy stacji metra. Obiekt jest świetnie skomunikowany i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Uczelnia oferuje też wsparcie finansowe tym, którzy go potrzebują. Do dyspozycji jest bogaty system stypendialny.

int(442)

Katarzyna Broniszewska
tel. +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl