Misja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest jak najlepiej przygotowywać swoich absolwentów do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Misja

Wizja

Vistula stawia sobie jako cel strategiczny zdobycie pozycji uczelni, która najlepiej odczytuje wyzwania przyszłości. Chcemy być szkołą wyższą pierwszego wyboru dla tych, którzy mają ambicję zdobywać wiedzę i świat. Mamy wizję, aby zajmować pozycję lidera wśród najlepszych polskich uczelni prywatnych, wysoko ocenianą przez uczniów i pracodawców, uznawaną na arenie międzynarodowej, postrzeganą jako ceniony ośrodek naukowy, który jest w awangardzie w wybranych obszarach kształcenia i badań naukowych.

Wizja
  • List od Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula