Uczelnia Liderów

• Uczelnia Liderów 2019 i 2018 – certyfikat nadany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

• 1. miejsce w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 pod względem umiędzynarodowienia; studenci i kadra pochodzą ze 100 krajów, wszystkie kierunki są prowadzone po polsku i angielsku.
  • 5. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019; wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy absolwentów, w tej kategorii szkoła zajęła 2. Miejsce.
  • 2. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019, w kategorii „nasycenia kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach”.
  • 5. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2018, wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy absolwentów, którzy już w trakcie studiów rozpoczynają swoją karierę w międzynarodowych firmach.

ELA

• 1. miejsce w ogólnopolskim systemie monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA) 2018 w kategorii „Zarządzanie”; absolwent niestacjonarnych studiów II stopnia na wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB Vistula zarabia rok po ukończeniu uczelni średnio 9 193.10 zł brutto miesięcznie.

Ideas

• 6. miejsce w rankingu IDEAS – REPEC, w klasyfikacji uczelni zajmujących się badaniami naukowymi z zakresu ekonomii.

Wprost

• 9. miejsce w rankingu Wprost 2015, AFiB Vistula wśród uczelni najbardziej cenionych przez pracodawców;

• 3. miejsce kampanii AFiB Vistula wspierającej rekrutację w mediach społecznościowych – Quiz Wpół do Kariery – Genius Universitatis 2018; konkurs Perspektywy.
  • 2. miejsce kampanii Vistula Pokémon GO Cup – Genius Universitatis 2017 w konkursie Perspektyw na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni.
/var/www/html/wp-content/themes/vistula/ks-composer/layout-contact-data.php:13: int(442)

Katarzyna Broniszewska

tel. +48 22 45 72 400