UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

• 4. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021.
  • 4. miejsce wśród wszystkich polskich uczelni w rankingu Perspektywy 2021 w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021. Lokujemy się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską.
  • 1. miejsce w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 pod względem umiędzynarodowienia; studenci i kadra pochodzą ze 100 krajów, wszystkie kierunki są prowadzone po polsku i angielsku.

• 1. miejsce w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020 pod względem umiędzynarodowienia.
  • 5. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019; wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy absolwentów, w tej kategorii szkoła zajęła 2. miejsce.
  • 2. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2019, w kategorii „nasycenia kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach”.
  • 5. miejsce w rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2018, wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy absolwentów, którzy już w trakcie studiów rozpoczynają swoją karierę w międzynarodowych firmach.

Ideas

• 6. miejsce w rankingu IDEAS – REPEC, w klasyfikacji uczelni zajmujących się badaniami naukowymi z zakresu ekonomii.

Wprost

• 9. miejsce w rankingu Wprost 2015, AFiB Vistula wśród uczelni najbardziej cenionych przez pracodawców;

• 3. miejsce kampanii AFiB Vistula wspierającej rekrutację – w kategorii Serwis Rekrutacyjny – Genius Universitatis 2020; konkurs Perspektywy;
  • 3. miejsce kampanii AFiB Vistula wspierającej rekrutację w mediach społecznościowych – Quiz Wpół do Kariery – Genius Universitatis 2018; konkurs Perspektywy.
  • 2. miejsce kampanii Vistula Pokémon GO Cup – Genius Universitatis 2017 w konkursie Perspektyw na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni.
int(442)

Katarzyna Broniszewska
tel. +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl