UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Akademia Finansów i Biznesu Vistula współpracuje z ponad 40-toma zagranicznymi uczelniami w zakresie wymiany wykładowców i studentów, wspólnych programów i projektów, badań, wymiany doświadczeń oraz publikacji. Szczególne miejsce zajmuje Centria University of Applied Sciences w Finlandii. Dzięki zawartej z nią umowie o podwójnym dyplomowaniu, tzw. double degree, studenci studiów I stopnia na kierunkach Zarządzanie i Informatyka mogą studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji. Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia, która kształci w języku angielskim.

Centria University / Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula współpracuje także z Hilbert College w Hamburgu w stanie Nowy Jork. Studenci kierunku Zarządzanie studia I stopnia, mogą przez rok kształcić się za oceanem. Koszt nie przekracza 22 tys. dolarów rocznie. Opłata obejmuje czesne, zakwaterowanie i wyżywienie. W ramach współpracy obu instytucji studenci Vistuli mają dostęp do praktyk i staży. Otrzymują też przygotowanie do dalszego kształcenia w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji:

Hilber College / Vistula University