• Integrated Vistula of the Future

Akademia Finansów i Biznesu Vistula stawia na wdrożenie zmian w zakresie zarządzania procesem kształcenia i podniesienia jakości nauczania. Opracowany przez nas projekt został doceniony i dofinansowany ze środków Unii Europejskiej kwotą 6 918 834,97 zł.
    Główny cel projektu planujemy osiągnąć poprzez realizację celów szczegółowych :

• 30 proc. absolwentów objętych wsparciem Europejskiego Funduszu Społecznego będzie kontynuowało kształcenie lub podejmie zatrudnienie w ciągu 6 miesięcy od zakończenia kształcenia;
    • 199 osób (w tym 89 kobiet) podniesie kompetencje w ramach działań Uczelni wspartych z EFS;
    • 60 osób ( tym 30 kobiet) – pracowników Uczelni, dzięki wsparciu z EFS,
    • podniesie swoje kompetencje dydaktyczne;
    • 20 osób (w tym 10 kobiet) – pracowników Uczelni, dzięki wsparciu z EFS,
    • Podniesie swoje kompetencje zarządcze.

Projekt skierowany jest do studentów, kadry dydaktycznej oraz kadry kierowniczej i administracyjnej. Uczestnikami projektu będzie:

• 45 studentów (w tym 15 kobiet), którzy podejmą i ukończą naukę na poziomie wyższym na nowym kierunku kształcenia objętym projektem  Energy Management;
    • 24 studentów (w tym 12 kobiet) ostatnich semestrów studiów na kierunku Stosunki Międzynarodowe – studia stacjonarne I stopnia (rok rozpoczęcia studiów 2016/2017), którzy odbędą zagraniczne staże  zawodowe;
    • 130 studentów (w tym 62 kobiet), ostatnich 4 semestrów wszystkich  kierunków, którzy ukończą szkolenia podnoszące kluczowe kompetencje;
    • 60 pracowników naukowo-dydaktycznych Uczelni (w tym 30 kobiet), którzy ukończą szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne;
    • 20 pracowników kadry zarządzającej i administracyjnej Uczelni (w tym 10 kobiet), którzy ukończą szkolenia podnoszące kompetencje
      zarządcze.

Okres realizacji projektu: 1 kwietnia 2018 – 31 marca 2022.

Unia

• „ITy odniesiesz sukces” - INFORMATYKA

Program: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
    Numer i nazwa Osi priorytetowej: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
    Numer i nazwa Działania: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym
    Instytucja, w której wniosek zostanie złożony: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Numer naboru: POWR.03.01.00-IP.08-00-SP2/17
    Kwota dofinansowania: 2 024 675,92 zł
    Źródło finansowania: Europejski Fundusz Społeczny
    Celem głównym projektu jest wsparcie 147 studentów i studentek studiów stacjonarnych 1 i 2 stopnia kierunku Informatyka, uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w AFiBV, zgodnie z potrzebami gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2019 r.
    Zadania:
    1. Staże krajowe dla 147 studentów i studentek.

Regulamin_IT

• Staże bez granic 2 – STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE

Kwota dofinansowania: 1 569 261,04 zł
    Źródło finansowania: Europejski Fundusz Społeczny
    Celem głównym projektu jest wsparcie 114 studentów i studentek studiów stacjonarnych 1 i 2 stopnia kierunku Stosunki międzynarodowe, uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w AFiBV, zgodnie z potrzebami gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2019 r.
    Zadania:
    1. Staże krajowe dla 114 studentów i studentek.

Regulamin_SM

• Zarządzanie przyszłością – ZARZĄDZANIE

Kwota dofinansowania: 2 692 694,88 zł
    Źródło finansowania: Europejski Fundusz Społeczny
    Celem głównym projektu jest wsparcie 204 studentów i studentek studiów stacjonarnych 1 i 2 stopnia kierunku Zarządzanie, uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w AFiBV, zgodnie z potrzebami gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2019 r.
    Zadania:
    1. Staże krajowe dla 204 studentów i studentek.

Regulamin_Z

• Biuro Karier – programowanie kariery zawodowej studentów AFIB Vistula

Projekt: Biuro Karier – programowanie kariery zawodowej studentów AFiBV

Numer i nazwa Działania: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym

Instytucja, w której wniosek zostanie złożony: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Numer naboru: POWR.03.01.00-IP.08-00-ABK/15

Okres realizacji projektu: od: 2017-04-01 do: 2020-03-31

Kwota dofinansowania: 1 123 992,00 zł

Źródło finansowania: Europejski Fundusz Społeczny

Celem projektu jest podniesienie kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki i wzrost szans 600 studentów (284 K i 316 M) Akademii Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV) na rynku pracy poprzez realizację świadczenia wysokiej jakości usług przez Biuro Karier (BK) wspomagających studentów w rozpoczęciu działalności zawodowej do III.2020 r.

Zadania:

• Indywidualne poradnictwo zawodowe dla 600 UP (284 K i 316 M)
    • Poradnictwo w zakresie zakładania działalności gospodarczej grupowe prowadzone przez AIP i indywidualne prowadzone przez DP.
    • Mentoring w miejscu pracy dla najbardziej zaangażowanych – 50 UP
    • Podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników BK – 3 os.
    • Zakup narzędzi do diagnozowania kompetencji.
    • Monitoring karier zawodowych UP – 600 UP.
    • Wsparcie udzielane studentowi w projekcie będzie bezpośrednio związane z efektami kształcenia na studiowanym przez niego kierunku studiów.

Protokół postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Harmonogram udzielonego wsparcia w projekcie: Wsparcie w projekcie jest udzielane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Regulamin_biurokarier