• UCZELNIE POSZUKUJĄ WYKONAWCY BADANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW

Zarówno Akademia Finansów i Biznesu Vistula, jak i Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, poszukują wykonawcy/wykonawców usługi badania losów (przy użyciu metody CATI) absolwentów uczestniczących w projektach współfinansowanych ze źródeł Unii Europejskich realizowanych przez Biura Karier obu Uczelni.

Zainteresowani mogą składać oferty do 28 maja 2018 r. Szczegóły znajdą Państwo w poniższych załącznikach – zapytaniach ofertowych

ZAPYTANIE OFERTOWE – AFIBV

ZAPYTANIE OFERTOWE – SGTiR

• Informacja o rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie Zamówienia publicznego w trybie Zasady konkurencyjności nr BK/ZK/1/2017 z dnia 26.01.2017 na:

1. Udostępnienie na podstawie licencji, narzędzi badania kompetencji.
    2. Organizacja i realizacja szkoleń wdrożeniowych z zakresu użytkowania udostępnionych narzędzi.

W ramach postępowania wpłynęły dwie oferty. Najniższą cenę zaoferowała firma: Asseco Data Systems S.A. – ul. Żwirki i Wigury 15 , 81-387 Gdynia. Oferta uzyskała największą liczbę punktów we wszystkich kryteriach oceny ofert.

Zaoferowana cena za wykonanie przedmiotu zamówienia (po negocjacjach z Wykonawcą oferującym najniższą cenę) wynosi 110 400,00 zł brutto.

• Informacja o rozstrzygnięciu procedury rozeznania rynku nr ABK/RR/2/2017 z dnia 26.05.2017 na:

1. Realizację Szkolenia certyfikacyjnego ICC – certyfikat coacha, dla 1 osoby w ramach podnoszenia kompetencji pracowników Biura Karier.

W ramach postępowania wpłynęły dwie oferty. Najniższą cenę zaoferowała firma: VALUES TEAM AL. KEN 36 lok. 112B, 02-797 Warszawa.

Zaoferowana cena za wykonanie przedmiotu zamówienia wynosi 15 000,00 zł brutto.

• Informacja o rozstrzygnięciu procedury rozeznania rynku nr ABK/RR/1/2017 z dnia 26.05.2017 na:

1. Szkolenie dla doradców zawodowych z zakresu narzędzi do badania kompetencji,
    2. Szkolenie dla doradców zawodowych zakresu uczenia studentów przedsiębiorczości pt. Business Manager,
    3. Szkolenie z zakresu Assessment i Development Center,
    4. Szkolenie z zakresu zaawansowane metody i narzędzia diagnozy potencjału zawodowego. R/1/2017

Zaoferowana cena za wykonanie przedmiotu zamówienia wynosi 24 000,00 zł brutto

• Zapytanie ofertowe na szkolenie certyfikacyjne ICC - Certyfikat Coacha

W związku z realizacją projektu „Biuro Karier – programowanie kariery zawodowej studentów AFiBV”, nr POWR.03.01.00-00-B066/15 współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV) planuje zrealizować szkolenie CERTYFIKACYJNE ICC – CERTYFIKAT COACHA dla 1 osoby w ramach podnoszenia kompetencji pracowników Biura Karier.

1. Zapytanie ofertowe TUTAJ
  • Zapytanie ofertowe na szkolenia dla dwóch nowych pracowników Biura Karier - Doradca Zawodowy i Doradca ds. Przedsiębiorczości

W związku z realizacją projektu „Biuro Karier – programowanie kariery zawodowej studentów AFiBV”, nr POWR.03.01.00-00-B066/15 współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV) planuje zrealizować szkolenia dla dwóch nowych pracowników Biura Karier – DORADCA ZAWODOWY I DORADCA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w ramach podnoszenia kompetencji, nabywania nowych doświadczeń i kwalifikacji.

1. Zapytanie ofertowe TUTAJ
  • Zapytanie ofertowe na rezerwację, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych

Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych dla studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula uczestniczących w projekcie staży studenckich organizowanym przez Zamawiającego, a współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Bilety lotnicze związane są z zagranicznymi podróżami studentów w celu odbycia stażu.

1. Zapytanie ofertowe TUTAJ
  • Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie konkurencyjności

Zamówienie w ramach projektu:

„Biuro Karier – programowanie kariery zawodowej studentów AFiBV”

Przedmiot zamówienia:

1. Udostępnienie, na podstawie licencji, narzędzi badania kompetencji.

Dokumenty do pobrania:

1. Zapytanie ofertowe
    2. Wymagania funkcjonalne dostarczanych narzędzi badania kompetencji
    3. Scenariusze testowe do sprawdzenia zgodności oferowanych narzędzi
    4. Oferta
  • Zaproszenie do składania ofert – e-usługi AFiB Vistula

Przedmiotem zamówienia jest przygotowania studium wykonalności projektu wymaganego do skutecznego
    złożenia wniosku o dofinansowanie w odpowiedzi na konkurs nr RPMA.02.01.01-IP.01-14-018/16 w ramach
    Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego; działanie 2.1 E-usługi; poddziałanie 2.1.1
    Wykorzystanie TIK do obsługi procesów związanych z edukacją na uczelniach wyższych, dalej zwanego „studium
    wykonalności projektu”.

Dokumenty do pobrania:

1. Zapytanie ofertowe (wersja PDF)
    2. Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego (wersja WORD)
    3. Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego (wersja PDF)
    4. Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego (wersja WORD)
  • Rozeznanie rynku - polisy ubezpieczeniowych NNW

Akademia Finansów i Biznesu Vistula prowadzi rozeznanie rynku wśród instytucji ubezpieczeniowych NNW studentów uczestniczących w programach stażowych w ramach projektów „Liczę na staż” i „Staże bez granic”, współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Polisy obejmować będą okres 3-miesięcznych staży.

1. Rozeznanie rynku (wersja PDF)