ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Jeśli chcesz sprawdzić swoje kompetencje językowe i dołączyć do grona specjalistów z międzynarodowej firmy, weź udział w wirtualnym spotkaniu z przedstawicielem firmy Teleperformance. To jeden z największych na świecie graczy na rynku usług outsourcingowych. Ma globalny zasięg i wieloletnie doświadczenie. Obsługuje klientów używając 265 różnych języków i dialektów występując w imieniu największych międzynarodowych przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

• 11:00 – 12:00 – prezentacja firmy oraz aktualnych projektów rekrutacyjnych, konsultacje i odpowiedzi na pytania studentów – w języku polskim
  • 12:00 – 13:00 – prezentacja firmy oraz aktualnych projektów rekrutacyjnych, konsultacje i odpowiedzi na pytania studentów – w języku angielskim

Uwaga! Studenci Filologii angielskiej oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej mogą zrealizować w firmie Teleperformance obowiązkową praktykę zawodową.

Jeśli chcesz wziąć udział w webinarze, zarejestruj się.
Webinar odbędzie się 18 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00
Dołącz tutaj

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!