UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Więcej
Teleperformance Poland

Teleperformance Poland

Teleperformance Poland funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 20 lat i jest jednym z pierwszych call contact center założonych w Polsce. Firma zatrudnia obecnie ponad 900 pracowników, obywateli ponad 40 różnych krajów, i działa w czterech oddziałach zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach i Siedlcach.

Teleperformance świadczy usługi omnikanałowej i wielojęzycznej obsługi klienta, wsparcia technicznego oraz sprzedaży dla rynków B2B i B2C, dla branż takich jak: e-commerce, retail, elektronika, bankowość, usługi finansowe, energetyka, FMCG, media, automotive i opieka medyczna.

Firma obsługuje klientów używając ponad 265 różnych języków i dialektów występując w imieniu największych międzynarodowych przedsiębiorstw. Teleperformance integruje wszystkie kanały komunikacji, aby zapewnić doskonałą obsługę klientów, tzw. Customer Experience Management, na którą składa się m.in. obsługa przez telefon, email, chat, aplikacje mobilne czy media społecznościowe.

www.karieratp.pl

Schneider Electric

Schneider Electric

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On.

Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączymy najlepsze na świecie technologie energetyczne, automatykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu.

W Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób, nasze zespoły techniczne to rdzeń naszej działalności.

Posiadamy również 5 zakładów produkcyjnych (Bukowno, Mikołów, Szczecinek, Świebodzice i Tychy) oraz 4 centra usług wspólnych obsługujące kilkadziesiąt krajów:

PASS – usługi HR

FiSS – obsługa księgowa

Global Marketing – usługi marketingowe

Nordic Customer Care Centre – centrum obsługi klienta skandynawskiego

 

Oprócz ról inżynierskich, poszukujemy także pracowników oraz stażystów w następujących obszarach:

– Księgowość z językami obcymi

– HR z językami obcymi

– Obsługa Klienta z językami obcymi

– Analityka Finansowa

– Analityka Danych

– Controlling.

www.se.com

Accenture

Accenture

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i usług dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami, wspierając je w procesie transformacji biznesowej, w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations.

www.careers.accenture.com

Goldman Sachs

Goldman Sachs

Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię i innowacyjne pomysły.

www.gs.com

Sitel

Sitel

Sitel Polska jest międzynarodową firmą outsourcingową, świadczącą usługi customer service dla światowych liderów branży technologicznej oraz e-commerce. Wspieramy klientów drogą telefoniczną, mailową oraz obsługujemy czat aż w 19 językach już od 16lat! W naszym Oddziale jest zatrudnianych ponad 1000 pracowników i wciąż się rozwijamy.

www.sitel.com

Vistra

Vistra

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 39 krajach na całym świecie pracuje ponad 4300 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

www.vistra.com/careers

Raisead

Raisead

Rozpocznij swoją karierę w międzynarodowym holdingu, o polskich korzeniach!

Raisead to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. Jesteśmy świadomi, że droga do sukcesu nie jest łatwa i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie, jednak jesteśmy pewni, że dziś tworzymy przestrzeń, w której firmy mogą się rozwijać i rozkwitać. Stworzyliśmy wiele biznesów i planujemy założyć wiele kolejnych, bo lubimy obserwować jak powstają. Naszą misją jest budowanie wspaniałych organizacji przy wsparciu niezwykłych ludzi, w każdej chwili gotowych na nowe, większe wyzwania.

www.raisead.com

J. W. Construction

J. W. Construction

Jesteśmy jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 26-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firmy wybudowaliśmy blisko 30 tys. mieszkań i 500 domów jednorodzinnych w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i poza krajem. W naszym portfolio znajdują się nie tylko inwestycje z segmentu popularnego, lecz także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz luksusowe obiekty hotelowe, m.in. Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju oraz Hotel Dana w Szczecinie.

 

Naszą misją jest dostosowywanie bieżącej polityki sprzedażowej do zmian wynikających z regulacji rządowych i sytuacji makroekonomicznej w kraju. Wszystkie prowadzone przez nas działania mają na celu umożliwienie klientom kupna mieszkania, o którym zawsze marzyli, a lokale oferowane w naszych inwestycjach projektowane są  na miarę indywidualnych potrzeb nabywców. Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał w nieruchomości. Dziś inwestycja w nieruchomość to podwójny zysk – dochód z wynajmu oraz wzrost wartości nieruchomości w czasie. To także perspektywa atrakcyjnej stopy zwrotu w kolejnych latach.

 

Nasze starania zostały docenione zarówno przez klientów, którzy nam zaufali, jaki i znamienite jury prestiżowych konkursów. Jesteśmy dumnymi laureatami wielu wyjątkowych nagród, m.in. Deweloper Roku 2015, QI Order, Laur Konsumenta oraz zwycięzcą opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej.

www.jwc.pl

Varsovia Apartamenty

Varsovia Apartamenty

WIĘCEJ NIŻ HOTEL

Wyższy poziom wypoczynku – Apartamenty hotelowe na wynajem

Varsovia Apartamenty KASPRZAKA i Varsovia Apartamenty JEROZOLIMSKIE to doskonale zlokalizowane, komfortowe i wygodne obiekty hotelowe, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Idealne zarówno dla turystów, którzy potrzebują apartamentu na krótki pobyt, studentów lub osób podróżujących służbowo, którzy chcą na dłużej zamieszkać w Warszawie, jak i dla osób szukających mieszkania na wynajem długoterminowy. Można poczuć się tu jak w domu, a zarazem korzystać z wszelkich udogodnień jakie oferuje hotel.

Do dyspozycji jest również panoramiczna sala konferencyjna zlokalizowana na Kasprzaka i kameralna w Alejach Jerozolimskich.

www.varsoviaapartamenty.pl

Restauracja First Floor

Restauracja First Floor

Restauracja First Floor, znajdująca się na pierwszym piętrze Varsovia Apartamenty, oferuje wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnie oraz atrakcje kulinarne skierowane zarówno do mieszkańców, jak i turystów.

Począwszy od śniadania, które serwowane jest w formie bufetu w europejskim stylu, obejmujące m.in dania na ciepło, bar sałatkowy czy stację do gotowania na żywo – co jest czymś wyjątkowym nie tylko na Woli, ale także w całej Warszawie. Jeśli podróżujesz w interesach, oferujemy również śniadanie, obiady i kolacje skierowane dla firm, zorganizujemy także przestrzeń konferencyjną dla osób pragnących łączyć jedzenie z biznesem.

Otwarta kuchnia zapewni nie tylko moc wrażeń aromatycznych, ale też wizualnych. Można dzięki temu podziwiać prace naszych kucharzy, którzy na oczach Gości przygotowują pyszne dania. To unikalne doświadczenie live cookingu w samym sercu warszawskiej Woli.

firstfloorrest.pl

Leonardo Hotels

Leonardo Hotels

Leonardo Hotels wspiera młode talenty oraz ich nieustanny rozwój jako specjalistów i menagerów. Każdy uczestnik korzysta z szerokiego wachlarza programów, w tym z kursów/szkoleń specjalistycznych, sesji coachingowych, mentoringu oraz cross treningu (lub szkoleń międzydziałowych). Podczas kilku miesięcznych szkoleń dla Młodych, Kadry Zarządzającej, Ekspertów i Senior Ekspertów, pracownicy mają okazję rozwijać umiejętności i aktywnie wpływać na rozwój swojej kariery zawodowej w sieci naszych hoteli. Akademia Leonardo jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń.

www.leonardo-hotels.com

Grupa Hotelowa Orbis

Grupa Hotelowa Orbis

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej. Działamy pod rozpoznawalnymi na świecie markami: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, w standardzie od luksusowych po ekonomiczne.

W hotelach znajdują się także restauracje, których menu odzwierciedla styl hotelu, możesz więc wstąpić do nas zarówno na burgera, po kawę na wynos, jak i wybrać się na wykwintną kolację. W naszej firmie codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe miejsce pracy, w którym poznasz wszystkie sekrety hotelarskiej branży, ale także firma, która łączy wieloletnią tradycję i nowoczesność.

Miejsce na Twoją karierę też się u nas znajdzie!

www.orbis.pl

The Adecco Group

The Adecco Group

The Adecco Group – jeden wybór, tak wiele możliwości. Jesteśmy światowym liderem usług HR – dostarczamy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie.

The Adecco Group w Polsce to cztery wyspecjalizowane marki: Adecco, Adecco Outsourcing, Spring Professional i Modis.

Adecco to sztandarowa marka The Adecco Group. Specjalizuje się w rekrutacjach masowych i tymczasowych. Oferuje też rekrutacje stałe na stanowiska specjalistyczne i niższego szczebla.

Adecco Outsourcing to pionier usług outsourcingowych w Polsce. Niekwestionowany lider w zakresie przejęcia i kompleksowej realizacji procesów, sprzedaży i produkcji.

Spring Professional specjalizuje się w Executive Search prowadząc profesjonalne rekrutacje specjalistów wyższego szczebla, managerów i kadry zarządzającej z wielu obszarów.

Modis dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze IT & ITO, od rekrutacji stałych po konsulting, body leasing oraz outsourcingu usług, procesów i produkcji IT.

Zapraszamy! www.adecco.pl napisz: dlaklienta@adecco.com lub zadzwoń: 22 123 94 32

Spółka Tramwaje Warszawskie

Spółka Tramwaje Warszawskie

12 marca Spółka Tramwaje Warszawskie zaprasza na swoje stoisko na Targach Pracy Grupy Uczelni Vistula!

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Zatrudniamy blisko 3 700 pracowników w czterech Zakładach Realizacji Przewozów, a także w Zakładzie Naprawy Tramwajów i Zakładzie Energetyki Trakcyjnej i Torów. To nie tylko motorniczowie – utrzymaniem taboru i infrastruktury zajmują się pracownicy zaplecza technicznego, inżynierowie i specjaliści z różnych dziedzin m.in.: informatyki, logistyki, zamówień publicznych, energetyki, mechaniki, budownictwa, itd. Przyjdź i porozmawiaj z rekruterami i ekspertami Tramwajów Warszawskich już 12 marca na Targach Pracy Grupy Uczelni Vistula.

www.tw.waw.pl

EFIRST

EFIRST

Specjalizujemy się w przygotowaniu kompleksowych strategii budowania i promowania marki oraz zarządzania nią na wszystkich poziomach działalności. Aktualnie działamy na rynkach Indonezji, Tajlandii i Wietnamu. Aktywnie wchodzimy na kolejne rynki na całym świecie. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia specjalistów w naszym back-office w Polsce. Korzystamy z własnego know-how i doświadczenia, aby w pełni wykorzystać rosnący potencjał rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko.Codzienna praca naszych azjatyckich i globalnych partnerów wspierana jest przez warszawski zespół EFIRST.

www.efirst.asia

*W przypadku konieczności odwołania Targów Pracy JobSpot 2020 z przyczyn niezależnych od organizatorów takich jak: żałoba narodowa, klęska żywiołowa, koronawirus itp. strony ustalają, że nie będą dochodziły wzajemnych roszczeń z tytułu nie wywiązania się z postanowień wynikających z formularza zgłoszeń. Zostaną zaproponowane inne rozwiązania (np. nowy termin wydarzenia, bądź indywidualne terminy). Wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Aplikuj online

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close