19 października o godzinie 16:00 webinarJak przygotować się do udziału w wirtualnych Targach Pracy Job Day 2020?”

Masz wątpliwości, jak takie wydarzenie może wyglądać w wydaniu wirtualnym i nie bardzo wiesz, jak się do niego przygotować? Pomoże ci w tym webinar prowadzony przez uczelniane Biuro Karier.

Wirtualne Targi Pracy to nowa formuła spotkania studentów z pracodawcami oraz wielka szansa zdobycia wymarzonej pracy. Czy wiesz, jakie pytania powinieneś/powinnaś zadać przedstawicielom firm i na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie wydarzenia?

Zapraszamy do udziału w webinarze organizowanym przez Biuro Karier Uczelni Vistula, na którym dowiesz się:

• jak efektywnie zaprezentować się przed pracodawcą w rozmowie online;
  • co powinieneś wiedzieć o firmach obecnych w trakcie targów pracy;
  • jak poradzić sobie z formułą rekrutacji on-line oraz wyzwaniami e-learningu.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR 19.10.2020!