Witamy w Dziekanacie!

W trosce o zdrowie pracowników i studentów, Dziekanat Uczelni Vistula pracuje w trybie ograniczonego kontaktu ze studentami 

W razie konieczności student powinien działać wg następującego schematu:

  • najpierw skontaktuj się mailowo lub telefonicznie ze swoim opiekunem kierunku;
  • podczas rozmowy lub na podstawie e-maila ustalamy, jakie są twoje realne potrzeby i w jaki sposób jesteśmy w stanie ci pomóc.

Studenci, którzy nie umówili się wcześniej na spotkanie, nie będą przyjmowani i obsługiwani.

INFOLINIA DZIEKANATU (obsługa w jęz. polskim i angielskim)

tel. 506 000 897, w godz. 8:00 – 18:00. 

KONTAKT DO DZIEKANA

Dyżury ONLINE

Opiekunowie kierunków:  

Anna Kupiszewska
a.kupiszewska@vistua.edu.pl 
Tel. 22 45 72 346
E-mail: dziekanat.coaching@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunku: Coaching Stylu Życia

Agnieszka Andrzejczyk
a.andrzejczyk@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 353
E-mail: dziekanat.ekonomia@vistula.edu.pl, dziekanat.finanse@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunku: Finanse i Rachunkowość I stopnia, Ekonomia I stopnia
E-mail: dziekanat.stosunkimiedzynarodowe@vistula.edu.pl;
Pomaga studentom kierunków: Stosunki Międzynarodowe I stopnia

Barbara Tyburczy
b.tyburczy@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 427
Email: dziekanat.dziennikarstwo@vistula.edu.pl; dziekanat.turystyka@vistula.edu.pl; dziekanat.dietetyka@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunków: Turystyka i Rekreacja II stopnia, Dietetyka, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

Paulina Kalesnikava
p.kalesnikova@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 339
E-mail: dziekanat.turystyka@vistula.edu.pl; dziekanat.dietetyka@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunków: Turystyka i Rekreacja I stopnia

Renata Fijałkowska
r.fijalkowska@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 426
E-mail: dziekanat.magisterskie.afibv@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunków: Ekonomia II stopnia, Stosunki Międzynarodowe II stopnia, Zarządzanie II stopnia, Finanse i Rachunkowość II stopnia

Beata Kulesza
b.kulesza@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 335
E- mail: dziekanat.filologia@vistula.edu.pl; dziekanat.informatyka@vistula.edu.pl;
dziekanat.budownictwo@vistula.edu.pl;  dziekanat.grafika@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunków: Filologia angielska, Filologia Hiszpańska, Filologia Turecka, Informatyka, Grafika I i II stopnia, Budownictwo I stopnia

Małgorzata Gąsiorowska
m.gasiorowska@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 428
E-mail: dziekanat.zarzadzanie@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunku: Zarządzanie I stopnia

Izabela Sapińska
i.sapinska@vistula.edu.pl
Tel. 22 45 72 349
E-mail: dziekanat.architektura@vistula.edu.pl
Pomaga studentom kierunków: Architektura I i II stopnia

Wszystkie kierunki prowadzone w języku angielskim
E-mail: student.affairs@vistula.edu.pl

 

Jesteśmy centrum informacji dla studentów Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji) ze wszystkich wydziałów uczelni.

Logotypy

  • Poniedziałek 10:00 – 16:00
    Wtorek 10:00 – 16:00
    Środa nieczynne
    Czwartek 10:00 – 16:00
    Piątek 10:00 – 14:00
    Sobota 9:00 – 16:00
    Niedziela 9:00 – 14:00
    Sobota i niedziela –  Obsługa studentów studiujących w trybie zaocznym.
  • Pokój 108 (I piętro)

     

     

  • dr Davut Han Aslan
    pokój 123, I pietro

    Poniedziałek: 10:00 – 12:00
    Środa: 14.00 – 16:00
    Piątek: 10:00 – 12:00

Sprawdź, czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc

  • Przechowujemy dokumenty studentów
  • Przyjmujemy podania
  • Pomagamy w kwestiach związanych z ocenami
  • Przedłużamy legitymacje studenckie
  • Udzielamy informacji związanych z programem nauczania
  • Udzielamy informacji związanych z egzaminami poprawkowymi
  • Udzielamy informacji związanych z Regulaminem
  • Koordynujemy działania związane z obroną prac dyplomowych
  • Wystawiamy zaświadczenia
  • Sprawdzamy postępy w studiowaniu i niestety występujemy z wnioskiem o skreślenie z listy studentów
Sprawdź, czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc

Porady i wskazówki

  • Wszelkie podania możesz przekazać Dziekanowi przez system USOS.
  • Każdy problem możesz rozwiązać online. Wystarczy, że napiszesz maila do Dziekanatu! Pamiętaj, by zawsze dopisać swoje imię, nazwisko i nr albumu.
  • Nigdy nie usuwaj historii korespondencji.
  • Sprawdzaj swoje maile. Pamiętaj, że jeśli zmienisz adres mailowy, przekaż również tę informację do Dziekanatu.
  • Uważnie sprawdzaj informacje z platform PLATON.
  • Kontroluj swój grafik zajęć i oceny, sprawdzaj zaliczenia w USOS.
  • Sprawdzaj godziny otwarcia Dziekanatu na naszej stronie internetowej.
  • Pamiętaj, że zawsze staramy się jak najszybciej pomóc studentom. Ponieważ dokładamy do tego wszelkich starań, czasem potrzebujemy więcej czasu na załatwienie sprawy.
Porady i wskazówki
Aplikuj online

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close