O nas:

Jako mała grupa studentów ze społeczności afrykańskiej, pod nadzorem Edipa Senyura. Klub został oficjalnie zorganizowany w 2017 roku i jest już w nieskończoność. Naszym celem jest stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery w naszej afrykańskiej kulturze. Naszym celem jest prowadzenie działań na rzecz poprawy umysłowej i moralnej, rekreacji i innych działań.

O nas:

Jak działamy:

Nasze cele i działalność:

  • Dzielenie się afrykańską kulturą i dziedzictwem na uniwersytecie poprzez różne działania
  • Zachęcanie uczniów do uczestniczenia w zajęciach grupowych, które pozwalają im rozwijać osobiste i zawodowe relacje, uczyć się umiejętności organizacyjnych i przywódczych oraz służyć społeczności.
  • Tworzenie różnorodnych zajęć pozalekcyjnych, rekreacyjnych i społecznych.
Jak działamy:

Projekty i osiągnięcia:

Dni niepodległości – odwiedzanie afrykańskich ambasad w dniach niepodległości i wysyłanie pocztówek do ambasad poza Polską. Ściśle współpracuj z sierocińcem jako częścią naszego dążenia do służenia społeczności i angażowania studentów w społeczną odpowiedzialność.

Projekty i osiągnięcia:

Imprezy i Wydarzenia:

Afrykańska kolacja wieczorem. Pod koniec pierwszego roku z sukcesem zorganizowaliśmy naszą pierwszą afrykańską kolację. Ogromna liczba pysznych posiłków z różnych krajów afrykańskich została przygotowana, aby wszyscy mogli cieszyć się z pomocą większości naszych członków, którzy sprawili, że wydarzenie to zakończyło się wielkim sukcesem. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas podczas naszej kolejnej kolacji. Global Festival to pokaz tańca, piosenek, pokazów mody i pokazujemy ogromną liczbę afrykańskich artefaktów z różnych krajów na naszym stoisku.

Imprezy i Wydarzenia:
Aplikuj online