O nas:
Koło Naukowe International Business Law & Taxation Club zostało powołane z myślą o studentach zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego w biznesie, rachunkowości podatkowej i systemów podatkowych. W bieżącym roku akademickim będziemy zajmować się porównaniem zasad pobierania danin obowiązujących w różnych krajach. Członkowie klubu przedstawią systemy obowiązujące w ich ojczyznach. W naszej Uczelni studiują osoby m.in. z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Turkmenistanu, Indii, Indonezji, Wietnamu, Chin i Zimbabwe. To daje możliwość zapoznania się z zasadami prowadzenia biznesu i rozliczania podatków w różnych regionach świata.

Jak działamy, nasze cele i działalność:

• nabywamy wiedzę o systemach podatkowych z różnych krajów świata,
  • poznajemy działające w różnych regionach mechanizmy prowadzenia działalności gospodarczej, które wpływają na obowiązujące systemy podatkowe,
  • nawiązujemy znajomości z ludźmi z różnych krajów,
  • poznajemy różne kultury prowadzenia biznesu.
int(7)

Kontakt do International Business Law & Taxation Club

Masz pytania? Napisz do nas!

Opiekun: dr Renata Sokołowska

E-mail: taxclub@vistula.edu.pl