ABC Business Academy oferuje letnie programy edukacyjne w najlepszych centrach technologicznych świata: Toronto, Monachium, Dolinie Krzemowej i Dublinie. Udział w projekcie pozwala zdobyć doświadczenie w wiodących firmach i wejść w korporacyjny świat. Studenci Vistuli mają zagwarantowany 15% rabat. Zapisy trwają do 30 marca 2020 r.

Letnia szkoła ABC Business Academy to projekt skierowany do młodych, nowoczesnych i ambitnych ludzi, którzy chcą odnieść sukces na coraz bardziej konkurencyjnym rynku globalnym. Jest połączeniem ekscytujących wakacji z praktyczną edukacją biznesową.

Obozy są organizowane w najpotężniejszych centrach technologicznych świata. Możesz wybrać wyjazd do jednego z następujący miast:

• Toronto – 14 dni – 1550 euro + HST (13% of Canadian Value Added Tax);
  • Monachium – 14 dni – 1450 euro;
  • Dolina Krzemowa – 14 dni – 2500 euro;
  • Dublin – 7 dni – 1100 euro.

Czesne nie obejmuje kosztów biletów lotniczych i wyżywienia.

W cenie jest:

• zakwaterowanie,
  • materiały do nauki,
  • jednodniowa wycieczka,
  • sesje mentorskie.

Uczestnicy obozów uczą się m.in., jak tworzyć dobry biznesplan, jak przekonać innych do swoich pomysłów, jak zdobyć inwestorów i jak skutecznie komunikować się.

W programie są wykłady i wizyty w najpotężniejszych firmach świata. Zaproszeni mówcy z różnych branż dzielą są z uczestnikami historiami własnego sukcesu, a doświadczeni mentorzy pomagają opracować biznesowe strategie.

ABC Business Academy powstała w 2014 r. Jest organizacją dostarczającą programy edukacyjne z zakresu przedsiębiorczości. Stanowi część grupy ABC, która jest strategicznie związana z międzynarodowymi gigantami takimi jak: IBM, Microsoft, Cisco, Oracle, BMW, LinkedIn i Twitter. Wspierają ją także Harvard University i Berkeley University.