Dni otwarte online już od 21.09.2020

Zapisz się

Chcesz łatwo, szybko i bezpiecznie zaparkować auto? Nic prostszego! Czeka na ciebie obszerny garaż podziemny. Zawsze ciepło, sucho i bez zarysowań. W ramach promocji zapłacisz 150 zł za rok akademicki albo 90 zł za semestr.

Dla studentów mamy 60 numerowanych miejsc garażowych.

• Studenci studiów stacjonarnych mogą z nich korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-21:00.
  • Studenci studiów niestacjonarnych – w soboty i niedziele w godz. 7:00-21:00.

Depozyt za kartę dostępu wynosi 30 zł (zwrot następuje w ciągu 14 dni od daty oddania karty).

Rezerwacja miejsc wymaga zawarcia umowy i przedstawienia dowodu wniesienia opłaty za garaż i depozytu za kartę dostępu. Możesz to zrobić:

• osobiście w pokoju 206 (II piętro);
  • lub wyślij e-mail na adres: campus@vistula.edu.pl – w treści wpisz imię i nazwisko, numer albumu, nr rejestracyjny samochodu oraz rodzaj studiów (stacjonarne/niestacjonarne).

Opłaty należy wnieść na konto bankowe: INVEST-POL Sp. z. o.o., ul. Gen. T. Pełczyńskiego 17 lok 3, 01- 471 Warszawa, ING Bank Śląski, 54 1050 1025 1000 0090 3104 5116 2.  W tytule wpisz imię i nazwisko, numer albumu i numer rejestracyjny samochodu.

Uwaga!

Studenci nie mogą wejść do budynku uczelni bezpośrednio z garażu; są proszeni o korzystanie z klatek schodowych wychodzących na patio.

• Warunki korzystania i rezerwacji miejsc parkingowych